Autodoprava

Doprava palivového dřeva, dřevěných briket a dřevěných pelet

Zavážíme palivové dřevo, dřevěné brikety a pelety přímo až k Vám domů. Zvavžíme lokality: Okres Brno - Venkov, Brno - město, Tišnov, Předkláštěří, Blansko, Boskovice, Bytrřice nad Pernštejnem, Nové Město na Moravě, Ždár nad Sázavou, Velká Bíteš, Velké Meziříčí (viz. orientační mapa níže). Dle dohody jsme schopni díky nasmlouvaným dopravcům zajistit doprova i mimo uvedné lokality.

Sypané palivové dřevo rozvážíme od 2 sprm* (sypaný prostorový metr) a to následujícími vozidly:

 1. Nissan Patrol se sklopným přívěsem (až 7,5 sprm*) - Díky malé šírce vozidla se dostaneme do míst, kde se nákladní automobil díky svým rozměrům nedostane (kam se dostane Vaše osobní auto, tam se dostane i Nissan Patrol).
 2. Nákladní vozidlo Avia a Man (až 12 sprm*) - vozy se sklopnými kontejnery.
 3. **Jednotná cena: od 20 Kč/km, nakládka/ vykládka 100 Kč.

Palivové dřevo skládané rozvážíme již od jedné palety a to následujícími vozidly:

 • Nissan Patrol se sklopným přívěsem (1-3 palety) - Díky malé šírce vozidla se dostaneme do míst, kde se nákladní automobil nedostane.
 • Nákladní vozidlo Avia a Man (až 8 palet).
 • Cena od 20 Kč/km, nakládka/ vykládka 100 Kč.
 •  Nákladní vozidlo s hydraulickým čelem MAN a terenním paletovým vozíkem (až 8 palet dřeva). Jsme schopni Vám dovézt až 5 palet skládaného palivového dřevo přímo na Vámi určené místo díky elektronickému terennímu vozíku a Vám ušetříme fyzicky náročnou práci.
 • Cena je od 25 Kč/Km. Cena je závislá na vytížení nákladního automobilu a odvozní vzdálenosti (vozíme již od 250 Kč/ paleta).
 • Nákladní vozidlo Man s hydraulickou rukou (až 8 palet). Možnost skládání rukou až 9 metrů od vozidla například za Váš plot, na vyvýšená místa apod.
 • Cena je 23 Kč/Km a poplatek za složení jedné palety je 80 Kč. Cena je dle vytížení nákladaního automobilu (zavážíme od 250 Kč / paleta).
 • Kamionová doprava pro větší počet palet (až 24 palet).

Dřevěné brikety a dřevěné pelety rozvážíme již od jedné palety a to vozy: 

 

 1. Nákladní vozidlo s hydraulickým čelem MAN a terenním paletovým vozíkem (až 6 tun). Jsme schopni Vám dovézt až 4 tuny dřevěných briket a pelet přímo na Vámi určené místo díky elektronickému terennímu vozíku a Vám ušetříme fyzicky náročnou práci. Cena je 25 Kč/Km .Cena je závislá na vytížení nákladního automobilu a dovozní vzdálenosti (vozíme již od 250 Kč paleta).  

 1. Nákladní vozidlo Man s hydraulickou rukou (až 6 palet = až 6 tun). Možnost skládání rukou až 9 metrů od vozidla například za Váš plot, na vyvýšená místa apod. Cena je 23 Kč/Km a poplatek za složení jedné palety je 80 Kč. Cena je dle vytížení nákladaního automobilu (zavážíme od 250 Kč / paleta).

 

0 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.